Термін дії ЛеоКарт для учнів 5-х та 10-х класів продовжать у хмарі

Як зазначили у ЛКП «Львівавтодор», термін дії транспортних карток для учнів 5-х та 10-х класів продовжують у хмарному середовищі.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Фізично передавати учнівські ЛеоКарти комунальному підприємству не потрібно. Аби продовжити термін дії карток, школи мають надати Львівавтодору списки учнів та вказати терміни їх навчання.

 «Термін дії ЛеоКарт для учнів, які з початком нового навчального року перейшли у 5-й та 10-й класи, можна продовжити у програмному середовищі. Тому картки фізично передавати ЛКП «Львівавтодор» не потрібно. Але для цього навчальні заклади мають надати нам списки учнів та сказати терміни їх навчання», – пояснили у відділі з операційної роботи комунального підприємства.

На сьогодні дію карток продовжили для 1 322 школярів із 32-х навчальних закладів, що коректно надали необхідну інформацію. 

 Нагадаємо, у Львівській громаді централізовано транспортні картки вже отримали понад 25 тис. школярів.

Зараз знову можна централізовано подати документи на виготовлення учнівського е-квитка. Як і раніше, документи приймають у всіх навчальних закладах.

«Якщо ви ще не маєте учнівської транспортної картки ЛеоКарт, але хочете отримати її централізовано – звертайтеся до визначених у вашому навчальному закладі відповідальних осіб. Вони формують пакет документів відповідно до нашої інструкції. Готові транспортні картки учні теж, відповідно, отримають у своїх навчальних закладах», – розповіли у ЛКП «Львівавтодор».

У Львові знову відкрили централізований збір документів для учнівського е-квитка

Вісім шкіл, ліцеїв, гімназій Львова отримали картки на транспорт. Список

У Львові проїзд у громадському транспорті оплачуватимуть у мобільному додатку

 

Обрахування електронного квитка у Львові приховували від транспортної комісії міськради

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *