У Львові відновили історичну браму на вулиці Тимошенків

Вартість реставраційних робіт становила близько 42 340 грн.

У Львові на вулиці Тимошенків, 2а провели реставраційні роботи з відновлення історичної брами. Вартість робіт становила близько 42 340 грн. З цієї суми вклад учасників програми становив 12 702 грн, а решта суми – це співфінансування від міста.

Джерело: ЛКП «Бюро спадщини»

Фахівці оновили цокольні  дошки, а також замінили старі пошкоджені притворні планки на нові, виготовлені за історичним зразком. За словами реставратора Назара Тимняка, дверне полотно мало суттєві пошкодження, було втрачене оригінальне засклення та автентичні клямки. Усе це вдалося відновити.

Читайте також: Поблизу «Львівської політехніки» реставратори відновили столітню браму

Нагадаємо, що на вулиці Саксаганського відновили історичну браму. ЇЇ висота становить 4,2 метри. Вартість реставраційних робіт становила близько  75 000 гривень, з них вклад учасників програми становив 22 500 грн, а решта суми – це співфінансування від міста.

Ірина Давосир

________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *