Українцям з бронюванням від призову можуть дозволити виїзд за кордон

Процедуру мають незабаром ухвалити.

Кабмін планує дозволити виїжджати у відрядження за кордон громадянам призовного віку, які отримали бронювання від призову. Нову процедуру бронювання мають прийняти незабаром. Про це повідомила міністерка економіки Юлія Свириденко. 

Джерело: Forbes

«Наразі Міністерство економіки підготувало проєкт постанови, який деталізує та унормовує критерії та порядок організації бронювання. Нині він перебуває на погодженні. З урахуванням того, що це питання важливе, чутливе та дискусійне, воно потребує узгодження позицій і знаходження балансу всіх зацікавлених сторін. Зараз ця дискусія у самому розпалі. Щойно буде узгоджена позиція, Міністерство економіки вийде з відповідною комунікацією», – пояснила вона. 

За словами Свириденко, заброньовані особи матимуть змогу безперешкодно перетинати кордон за наявності необхідних документів. Робота ведеться спільно з Міноборони та Генштабом. 

«У нас не стоїть завдання дозволити виїжджати всім, наше завдання – допомогти бізнесу, який працює, виїхати за кордон для укладання нових контрактів, угод, участі у виставках тощо», – підсумувала міністерка. 

Нагадаємо, парламент ухвалив закон №7687 щодо порядку бронювання військовозобов’язаних, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації. 

Софіко Векуа ___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *