В Україні збільшили виробництво електроенергії: запустили блок на ТЕС

Дефіцит потужності в системі дещо скоротився завдяки збільшенню обсягів виробництва електростанцій.

Про це інформує Укренерго, пише Dailylviv.com.

Як повідомляють, після аварійно-відновлювальних робіт увімкнуто в мережу блок на одній з теплових електростанцій, що постраждала під час однієї з останніх російських ракетних атак.

“Втім, наявної потужності в системі все одно недостатньо, щоб задовольнити всі потреби споживачів в країні. Тому що в енергосистемі водночас збільшився і рівень споживання. Це пов’язано з  поетапним поверненням в роботу електромереж, що були пошкоджені під час масованих атак, а також з відновленням енергетичної інфраструктури на деокупованих територіях. Відповідно збільшилась і  кількість споживачів, яким хоча б частково відновлено електропостачання, також зростає і обсяг споживання промисловості.

У зв’язку з цим до всіх областей доведені ліміти споживання, перевищення яких призводить до необхідності застосування аварійних відключень для збалансування енергосистеми.

Також нагадуємо, що енергосистема країни пережила 9 ракетних атак та 12 атак БПЛА ворога і все ще потребує значних ресурсів та часу на відновлення. Ремонтні бригади працюють цілодобово. Заживлені всі об’єкти критичної інфраструктури”,- йдетьсяв повідомленні.

Вчора ввечері 9 мільйонів українців не мали електроенергії, – Президент

Перші партії обладнання зі США уже викристовують для ремонту пошкоджених енергомереж

Міністр енергетики попередив, коли ризик обстрілів енергетичних об’єктів – найвищий

Львівобленерго повідомило, чому на Різдво менше вимикали світло

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *