Біля Бахмута загинув випускник львівського вишу Сергій Зайцев

У полеглого залишилася дружина та донька.

Захищаючи Україну від окупантів, під Бахмутом загинув випускник історичного факультету Львівського університету ім. Івана Франка Сергій Зайцев. У полеглого залишилася дружина та донька.

Джерело: Львівський університет у Facebook

У 2014 році, коли російські окупанти напали на Україну, Сергій, будучи студентом четвертого курсу, зголосився добровольцем захищати Україну на фронті. Згодом як офіцер він був призваний до Збройних сил України. Після закінчення активної фази бойових дій на Сході Сергій завершив навчання на історичному факультеті і вступив до аспірантури на кафедру історичного краєзнавства.

З початком повномасштабного вторгнення Сергій Зайцев одним із перших вирушив на фронт. Спочатку боронив Херсонщину, а згодом потрапив у важкі бої під Бахмутом.

Нагадаємо, Тvoemisto.tv започаткувало Книгу пам'яті загиблих Героїв російсько-української війни. Про небесний батальйон Львівщини читайте тут.

Антоніна Костик

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *