У Замарстинівському парку з’явились оздоровчі стежки

Вони відрізняються довжиною, рельєфністю і кутом нахилу.

Сьогодні, 29 грудня, у Замарстинівському парку у Львові презентували три оздоровчі стежки. Територією парку прокладено чотири маршрути, що передбачають три рівні складності. Вони відрізняються довжиною, рельєфністю і кутом нахилу.

Джерело: пресслужба ЛМР

Загальна довжина теренкурів майже 6,7 км. Кожен маршрут названий на честь гетьманів України, імена яких також зустрічаються у топонімічних назвах району: Мазепи, Орлика, Хмельницького та Сагайдачного. На маршрутах можна зустріти й «Гетьманські дуби». Зокрема, як зазначили в управлінні екології та природних ресурсів ЛМР, встановлені 5 інформаційних стендів з картою та інформацією, а також 53 навігаційні стовпці.

Читайте також: В одному із парків Львівщини живе рідкісний вид птахів

Поява стежок спонукатиме мешканців до здорового способу життя та відповідального ставлення до свого здоров’я та допомагатиме в реабілітації людям з різними захворюваннями. 

Нагадаємо, що у Брюховицькому парку вже розпочали роботи з облаштування додаткової алеї. Нова пішохідна зона з'єднає вулиці Широку та Курортну та допоможе мешканцям скоротити свій маршрут.

Ірина Давосир

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *