100 львівських педагогів отримали по 25 тисяч гривень. Повний перелік

Цього року управління освіти отримало 343 заявки від освітян – це рекордна кількість заявок.

У Львові нагородили 100 переможців конкурсу «Успішний педагог» – 50 вчителів шкіл, 40 працівників дошкілля і 10 працівників позашкілля. Всі переможці отримали по 25 тисяч гривень. 

Джерело: пресслужба ЛМР

Цього року управління освіти отримало 343 заявки від освітян – це рекордна кількість заявок. Серед цих учасників обрали 100 переможців, які сьогодні отримали грошові винагороди. Управління освіти ЛМР реалізовує програму «Успішний педагог» щороку. Мета – підтримка талановитих і обдарованих педагогів та  покращення якості надання освітніх послуг. 

Список переможців

Заклади загальної середньої освіти

1. Білецька Ірина Ігорівна – вчитель початкових класів приватного навчально-виховного комплексу «Садок-школа-ліцей «Еколенд»

2. Білокура Ірина Михайлівна – вчитель початкових класів ліцею №51 імені Івана Франка Львівської міської ради

3. Бісик Оксана Ігорівна – вчитель математики приватного закладу загальної середньої освіти ліцею «ІТ Степ Скул Львів»

4. Богуцька Маріанна Михайлівна – вчитель математики приватного ліцею «Живе слово» приватного підприємства «Лінгвістичний центр «Санбім»

5. Борейко Любов Ігорівна – вчитель англійської мови ліцею №38 Львівської міської ради

6. Боцко Оксана Іванівна – вчитель української мови та літератури Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка

7. Висоцький Роман Русланович – вчитель інформатики середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29 м. Львова

8. Вівчар-Іванова Руслана Іванівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель зарубіжної літератури середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 м. Львова

9. Вільчик Наталія Ростиславівна – вчитель початкових класів початкової школи №4 Львівської міської ради

10. Войтюк Оксана Романівна – вчитель інформатики середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №55 м. Львова

11. Гальвіцька Олена Леонідівна – вчитель початкових класів ліцею №24 ім. М. Конопницької Львівської міської ради

12. Гараздовська Мар’яна Теодорівна – педагог-організатор Львівської гімназії «Престиж» з поглибленим вивченням іноземних мов

13. Головень Світлана Іванівна – вчитель початкових класів початкової школи «Первоцвіт» Львівської міської ради

14. Голосова Лідія Віталіївна – вчитель географії ліцею «Надія» Львівської міської ради

15. Гудим Оксана Іванівна – вчитель географії середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №49 м. Львова

16. Дуляба Юліанна Василівна – вчитель початкових класів ліцею «Львівський» Львівської міської ради

17. Дунько Ольга Миколаївна – вчитель англійської мови ліцею №75 імені Лесі Українки Львівської міської ради

18. Звір Галина Миколаївна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи №98 м. Львова

19. Іванишин Анастасія Степанівна – вчитель початкових класів початкової школи «Джерельце» Львівської міської ради

20. Кобринець Мирослава Петрівна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №49 м. Львова

21. Ковалишин Галина Богданівна – вчитель фізичної культури середньої загальноосвітньої школи №68 м. Львова

22. Копитко Тетяна Стефанівна – вчитель початкових класів ліцею міжнародних відносин ім. В. Стуса Львівської міської ради

23. Копитон Марина Андріївна – вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, математики приватного закладу загальної середньої освіти ліцею «ІТ Степ Скул Львів»

24. Кузьменко Наталія Ярославівна – вчитель музичного мистецтва середньої загальноосвітньої школи №77 м. Львова з поглибленим вивченням економіки та управлінської діяльності

25. Куцак Софія Романівна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи №65 м. Львова

26. Лазарко Галина Любомирівна – вчитель початкових класів початкової школи «Малюк» Львівської міської ради

27. Лялька Людмила Ярославівна – вчитель німецької мови Львівської лінгвістичної гімназії

28. Мартяк Катерина Романівна – вчитель англійської мови Зашківського ліцею імені Євгена Коновальця Львівської міської ради

29. Марчук Ірина Ярославівна – вчитель початкових класів початкової школи «Первоцвіт»Львівської міської ради

30. Музика Ірина Іллівна – вчитель історії ліцею імені Івана Пулюя Львівської міської ради

31. Навроцька Уляна Іванівна – вчитель математики Львівської гімназії «Євшан»

32. Николишин Надія Олександрівна – вчитель початкових класів приватного навчально-виховного комплексу «Садок-школа-ліцей «Еколенд»

33. Нягу Олена Василівна – вчитель англійської мови середньої загальноосвітньої школи №54 м. Львова

34. Овчарук Олександр Гуладійович – вчитель історії приватного ліцею «Живе слово“ приватного підприємства «Лінгвістичний центр «Санбім»

35. Оліщук Христина Михайлівна – вчитель хореографії Львівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Львівської міської ради

36. Петрик Марія-Марта Михайлівна – вчитель географії середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №36 м. Львова

37. Прихідько Віра Ростиславівна – вчитель початкових класів ліцею «Оріяна» Львівської міської ради

38. Проць Вікторія Ярославівна – вчитель англійської мови ліцею №5 імені Іванни та Іллі Кокорудзів Львівської міської ради

39. Руда Марія Орестівна – вчитель польської мови ліцею «Надія» Львівської міської ради

40. Святлош Вікторія Михайлівна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи №98 м. Львова

41. Сенчишин Наталія Володимирівна – вчитель початкових класів початкової школи «Школа радості» Львівської міської ради

42. Сітькова Ірина Миколаївна – вчитель української мови та літератури ліцею «Гроно» Львівської міської ради

43. Сорока Алла Олексіївна – вчитель англійської мови середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №48 м. Львова

44. Тавенко Наталія Анатоліївна – вчитель англійської мови ліцею №66 Львівської міської ради

45. Тимців Наталія Василівна – вчитель основ здоров’я, педагог-організатор середньої загальноосвітньої школи №42 м. Львова

46. Тріль Галина Богданівна – вчитель іспанської мови ліцею №80 Львівської міської ради

47. Хім’як Андрій Володимирович – вчитель фізичної культури товариства з обмеженою відповідальністю «Школа вільних та небайдужих»

48. Хомяк Мар’яна Олександрівна – вчитель української мови та літератури Львівської державної комунальної середньої загальноосвітньої школи №3

49. Чіх Наталія Михайлівна – вчитель початкових класів ліцею «Львівський» Львівської міської ради

50. Шеремета Вікторія Петрівна – вчитель польської та англійської мов середньої загальноосвітньої школи №96 МЖК-1

Заклади дошкільної освіти

1. Барович Наталія Володимирівна – практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №38 Львівської міської ради

2. Бондаренко Наталія Анатоліївна – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №37 комбінованого типу Львівської міської ради

3. Варлам Ольга Миколаївна – вихователь дошкільної групи початкової школи «Малюк» Львівської міської ради

4. Врубель Надія Данилівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу «Веселка»

5. Герус Галина Богданівна – практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу «Пізнайко» Львівської міської ради

6. Глинка Оксана Михайлівна – музичний керівник гімназії «Провесінь» Львівської міської ради

7. Голованова Світлана Миколаївна – вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 67 Львівської міської ради

8. Гордєєва-Жарківська Тетяна Михайлівна – вчитель-логопед закладу дошкільної освіти (дитячого садка) №135 Львівської міської ради

9. Гулевич Ірина Степанівна – інструктор з фізичного виховання закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №163 Львівської міської ради

10. Деркач Вікторія Олександрівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №29 Львівської міської ради

11. Дудич Христина Володимирівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №171 Львівської міської ради

12. Комар Надія Романівна – вихователь інклюзивної групи закладу дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу №37 Львівської міської ради

13. Короляк Галина Ярославівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №187 Львівської міської ради

14. Крап Наталія Остапівна – вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу №165 Львівської міської ради

15. Крижанівська Ганна Романівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №39 Львівської міської ради

16. Крутник Олена Володимирівна – інструктор з фізичного виховання закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №92 Львівської міської ради

17. Магдаленюк Надія Тимофіївна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №163 Львівської міської ради

18. Малицька Уляна Мирославівна – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №57 Львівської міської ради

19. Мацук Анна Степанівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №67 Львівської міської ради

20. Медвідь Наталія Ігорівна – вихователь, практичний психолог закладу дошкільної освіти (дитячого садка) №135 Львівської міської ради

21. Мищишин Наталія Олегівна – практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №114 Львівської міської ради

22. Мік Наталія Миронівна – вихователь закладу дошкільної освіти (дитячого садка) №135 Львівської міської ради

23. Могінська Інна Василівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №154 Львівської міської ради

24. Надюк Олена Ярославівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №48 Львівської міської ради

25. Новосад Світлана Володимирівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №9 Львівської міської ради

26. Одрехівська Любомира Омелянівна – вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №78 Львівської міської ради

27. Омелянець Христина Романівна – вчитель-логопед закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №188 Львівської міської ради

28. Павлів Ольга Миколаївна – вихователь товариства з обмеженою відповідальністю «Заклад дошкільної освіти «РІО»

29. Синяк Анжела Володимирівна – практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №180 Львівської міської ради

30. Сиротенко Іванна Данилівна – керівник гуртка закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №154 Львівської міської ради

31. Ситник Тетяна Павлівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №37 комбінованого типу Львівської міської ради

32. Слободян Устина Русланівна – музичний керівник закладу дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу №179 Львівської міської ради

33. Стасів Іванна Романівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №163 Львівської міської ради

34. Харченко Ірина Геннадіївна – практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №170 Львівської міської ради

35. Цар Василина Тарасівна – вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №133 Львівської міської ради

36. Цюнглевич Ірина Юріївна – вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №187 Львівської міської ради

37. Чучман Галина Володимирівна – вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №29

38. Шума Галина Іванівна – вихователь закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №40 Львівської міської ради

39. Юсько Оксана Михайлівна – вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 67 Львівської міської ради

40. Яцун Мар’яна Олександрівна – вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) компенсуючого типу «Барвінок» Львівської міської ради

Заклади позашкільної освіти

1. Авдєєнко Аліна Дмитрівна – завідувач організаційно-масового відділу Будинку дитячої та юнацької творчості Шевченківського району

2. Ванджала Юрій Ігорович – керівник гуртка хореографії зразкової циркової студії «Львівські віртуози» Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району м. Львова

3. Габшій Наталія Петрівна – керівник гуртка народна капела бандуристок «Ягілка» Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району м. Львова

4. Кушнір Христина Миронівна – завідувач відділу образотворчого та ужиткового мистецтва, керівник гуртка Центру творчості дітей та юнацтва Галичини

5. Літовченко Олена Андріївна – методист Центру творчості дітей та юнацтва Галичини

6. Мелимук Христина Володимирівна – керівник зразкового ансамблю сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники

7. Радомська Надія Володимирівна – керівник гуртка Личаківського будинку дитячої та юнацької творчості

8. Савко Надія Миколаївна – в. о. директора, завідувач відділу естрадного та класичного мистецтва Центру творчості дітей та юнацтва Галичини

9. Смаль Ірина Степанівна – завідувач відділу, керівник гуртка Центру творчості дітей та юнацтва Галичини

10. Сидор Марія Русланівна – керівник гуртка Львівського міського координаційно-методичного центру «Галицьке юнацтво».

Ольга Коваль

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *