По 25 тисяч гривень преміювали 100 педагогів Львова (список)

У Львові нагородили 100 переможців конкурсу «Успішний педагог» – 50 вчителів шкіл, 40 працівників дошкілля і 10 працівників позашкілля. Всі переможці отримали по 25 тисяч гривень.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

Цьогорічне нагородження стало вже сьомим поспіль.

Щороку управління освіти Львівської міської ради реалізовує програму «Успішний педагог», мета якої – підтримка талановитих і обдарованих педагогів та  покращення якості надання освітніх послуг. Цього року управління освіти отримало 343 заявки від освітян – рекордна кількість заявок. Серед цих учасників було обрано 100 переможців, які сьогодні отримали грошові винагороди.

Серед тих, хто отримав цього року винагороду, – Роман Висоцький, вчитель інформатики з школи №29. На конкурс його кандидатуру подала школа після обговорення із колективом закладу, батьками та учнями.

«Такі конкурси дуже мотивують і дають розуміння того, що все, що ти робиш, недарма, це цінують. І що рано чи пізно, але воно принесе результат», – сказав  Роман Висоцький.

З повним переліком переможців можна ознайомитись у додатку нижче. У цьому списку  одразу впадають у вічі дві дивні речі: відсутність багатьох фемінітивів і одного апострофа у прізвищі вчительки української мови. 

Учителька нестандартних уроків з Сокаля у ТОП-50 Global Teacher Prize Ukraine 2021 (відео)

У Львові за складання трьох предметів ЗНО на 200 балів преміюють 20 тисячами гривень

Вчителі Львова отримають із нагоди Дня працівника освіти 50-100% премії

Сім випускників і троє педагогів львівського ліцею отримають 700 тис грн премії. Прізвища

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *