У Львові відкрили виставку арт-об’єктів, створених з бронеплит. Фото

Починаючи з 28 грудня, експонати можна побачити на вул. Підвальній, 5.

У Львові відкрили виставку ArtArmor. Експозиція арт-обʼєктів переїхала з Національного музею історії України у Другій світовій війні у Києві до Львівського історичного музею. Починаючи з 28 грудня, експонати можна побачити на вул. Підвальній, 5.

«Уперше бронеплити стають мистецькими об’єктами. Найвідоміші митці нашої країни роблять із цих плит унікальні твори, які нагадуватимуть світу про війну в Україні. І про те, як ми потребуємо інструментів у цій боротьбі добра проти зла», – йдеться у повідомленні організаторів виставки.

Читайте також: ТОП-5 виставок у Львові, які можна відвідати

Ознайомитися з арт-об’єктами можна до 17 січня 2023. Відвідавши виставку або розповівши про неї своїм друзям, можна допомогти в глобальному зборі коштів для придбання засобів захисту для Збройних Сил України.

Ольга Коваль

Фото Івана Станіславського

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *