У 2023 році людство побачить унікальне космічне явище

Метеорний потік Персеїди можна спостерігати щороку з середини липня до кінця серпня.

Метеоритний потік Персеїди вважають унікальним комічним явищем. Його можна спостерігати з середини липня до кінця серпня.  За даними Американського метеоритного товариства (AMS) , цього року пік дощу припаде на 11-12 серпня. 

Джерело: Space

2023 рік буде вдалим для того, щоб побачити потік Персеїди оскільки Місяць буде освітлений лише на 10%. Найкращий час для пошуку метеорів на небі – передсвітанковий час. Метеоритний дощ Персеїди найкраще можна побачити в Північній півкулі та аж до середніх південних широт. За даними NASA, цьогоріч вони будуть активні з 14 липня по 24 серпня.

«Щоб найкраще побачити Персеїди, перейдіть у найтемніше можливе місце, відкиньтесь на спинку крісла та розслабтеся. Вам не потрібні телескопи чи біноклі, оскільки секрет полягає в тому, щоб охопити якомога більше неба та дати вашим очам приблизно 30 хвилин звикнути до темряви», – йдеться у повідомленні.

Додамо, що потік Персеїди спричинений проходженням Землі крізь шматки льоду та каміння, залишені кометою Свіфта-Таттля, яка востаннє проходила близько до Землі в 1992 році. Пік Персеїди відбувається тоді, коли Земля проходить через найщільнішу та найзапиленішу область.

Ірина Давосир

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *