Загроза ракетного удару та як на Львівщині сьогодні подаватимуть електроенергію

Коротко про головні події минулої доби.

Повітряна тривога. Сирени сповіщали про повітряну тривогу двічі: 31 грудня о 13:05 була загроза ракетного удару з літаків стратегічної авіації зі східного напрямку;  1 січня о 00:38 – загроза удару з безпілотників з південно-східного напрямку.  Небезпека не справдилась. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький. 

Переселенці. Двома евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 66 людей. Чотирма поїздами зі Львівщини у Перемишль вирушила 501 особа.

Підозрілі звернення. Поліція області опрацювала 1433 звернення щодо підозрілих людей та об’єктів. 

Кордон. На всіх переходах у Львівській області на виїзд за добу оформили 10 тисяч 777 людей. На в‘їзд – 14 тисяч 313 осіб, з них українців – 13 тисяч 643. Станом на цю годину на пунктах пропуску немає черг із транспортних засобів.

Електроенергія. Цієї доби у Львівській області подаватимуть електроенергію без жодних відключень за умови, що не буде аварійних ситуацій. 

Нагадаємо, що львівʼян випадково повідомили про вимкнення світла на добу. Окрім цього, «Львівобленерго» радить звіряти групу відключень, до якого належить будинок, із реальними вимкненнями електроенергії.

Антоніна Костик

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *