Головне на Львівщині за сім днів, – Козицький підбив підсумок

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький розповів про головні, на його думку, події, як відбулися на Львівщині за сім останніх днів.

Про це пише Dailylviv.com.

⚫️ Ворог випустив 6 ракет по території нашої області 29 грудня. 4 з них сили ППО збили. Було два попадання в електропідстанцію. Обійшлося без жертв. 

⚫️ На Львівщині заборонено використовувати усі види піротехнічних засобів, зокрема феєрверки, салюти, петарди. Ця заборона триватиме стільки, скільки діятиме воєнний стан. Більше про питання, які затвердили на засіданні Ради оборони області.

⚫️ Надсянську говірку з Мостищини внесли до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України. 

⚫️ 5 автомобілів для медичної евакуації, 5 «швидких» та 700 комплектів зимової форми передали зі Львівської області для наших воїнів у межах ініціативи “1000 автомобілів свободи” та проєкту «Drive for life» благодійного фонду компанії SoftServe «Відкриті очі».

⚫️ 22 позашляховики та 20 квадрокоптерів для виконання військових завдань передали зі Львівщини українським воїнам від лісівників Польщі.

⚫️ На Львівщині запустили нову цифрову платформу державного архіву, на якій користувачі отримують доступ до всіх оцифрованих документів архіву. В межах проєкту оцифрували 200 тисяч сторінок справ. Також на платформі відобразили ще 200 тисяч сторінок, які архів оцифрував за попередні роки, зокрема фонди від 18 століття.

⚫️ У Ряшеві відкрили перший у Польщі простір для української молоді. Це ініціатива Молодіжної ради при Львівській ОВА та управління молоді та спорту ЛОВА. 

Графік подання електроенергії у перший день Нового року на Львівщині

Домашнє насильство, ДТП, порушення громадського порядку – новорічна ніч у Львові

Козицький повідомив про дві повітряні загрози у Новий рік: що летіло

На Львівщині відзначили лауреатів премії імені Героя України Степана Бандери

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *