На Львівщині гірськолижний курорт вдруге виставили на продаж за понад 184 млн грн

Йдеться про спортивно-відпочинковий комплекс «Буковиця».

Гірськолижний курорт «Буковиця», що поблизу Борислава, вже вдруге виставили на аукціон. На електронному майданчику Prozorro стартова ціна спортивно-відпочинкового комплексу становить понад 184,3 млн гривень. Аукціон триватиме до 24 січня. 

Читайте також: Старт гірськолижного сезону. Як працюватимуть курорти на Львівщині

Йдеться про спортивно-відпочинковий комплекс «Буковиця». Продають комплекс разом із готелем, кафе, прокатом гірськолижного спорядження. Площа земельної ділянки спортивно-відпочинкового комплексу становить понад 15 га. Сам готель має 24 номери і площу 2 тис. кв. м. Також є паркінг на 600 автомобілів. Ще на території комплексу є медпункт, дитяча школа спортсменів площею 130 кв. м, власна система водопостачання та засніження трас, озеро на 10 тис. куб. м, три витяги бугельного типу та витяг крісельного типу, два ратраки для облаштування трас. Також в описі лоту йдеться, що комплекс продається із 15 га землі, відведеної для розвитку інфраструктури курорту. Детальніше із аукціоном можна ознайомитись тут.

Зазначимо, гірськолижний курорт «Буковиця» вперше виставили на аукціон у квітні 2021 року. Тоді стартова ціна комплексу становила понад 166,5 млн гривень.

Нагадаємо, що гірськолижний курорт на схилі гори «Буковиця» відкрили у січні 2016 року. За даними системи YouControl, кінцевим бенефіціарним власником курорту є Світлана Мицак із Борислава.

Антоніна Костик

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *