Вулицю біля ліцею імені Стуса у Львові хочуть зробити односторонньою

Для цього ЛКП «Львівавтодор» ще має провести моделювання щодо варіантів організації дорожнього руху на вулиці.

Вулицю Повстанську у Франківському районі Львова планують зробити односторонньою. Для цього ЛКП «Львівавтодор» ще має провести моделювання щодо варіантів організації дорожнього руху на вулиці. Відповідне рішення ухвалили на засіданні міської комісії з безпеки дорожнього руху після звернення ліцею Василя Стуса.

Результати моделювання мають представити на одному із наступних засідань комісії, однак не пізніше 23 січня 2023 року.

Нагадаємо, що напередодні вулицю Туган-Барановського у Львові – у напрямку від вул. Тершаківців до вул. Пекарської – зробили односторонньою.

Для довідки

Вулиця Повстанська – вулиця у Франківському районі Львова. Сполучає Коновальця з Генерала Чупринки. На вулиці переважає забудова у стилі конструктивізму – польського 1930-х та радянського чотири-п'ятиповерхового 1950-1960-х років, а також сучасна забудова кінця 1990-х – середини 2010-х років.

Ольга Коваль

___________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *