У пунктах пропуску на Львівщині зупинилось понад 350 автомобілів. Де найбільше

Найбільше автомобілів зупинилось у пункті пропуску «Краківець».

У вівторок, 3 січня, станом на 21:00 автомобільні черги на виїзд з України до Польщі фіксують у п'ятьох пунктах пропуску на Львівщині. На перетин кордону очікують понад 350 легковиків і 17 автобусів. 

Джерело: дані Західного регіонального управління Держприкордонслужби – Західний кордон

Стан черг:

  • «Угринів» – 60 л/а, черги з автобусів відсутні;
  • «Рава-Руська» – 60 л/а, черг з автобусів і пішоходів немає (пропуск пішоходів здійснюється лише на вихід з метою евакуації);
  • «Грушів» – 30 л/а, черг з автобусів і пішоходів немає (пропуск пішоходів здійснюється лише на вихід з метою евакуації);
  • «Краківець» – 130 л/а, 7 автобусів; (пропуск пішоходів не здійснюється);
  • «Шегині» – 75 л/а, 10 автобусів, черги з пішоходів відсутні (пропуск пішоходів здійснюється у обох напрямках);
  • «Смільниця» – немає черг з автомобілів і автобусів.

На в'їзд до України водії легкових автомобілів змушені очікувати на реєстрацію близько 5 годин. Загалом стежити за актуальною інформацією щодо стану черг на в'їзд до України із Республіки Польща можна за посиланням. Окрім цього, українці, які планують перетинати кордон, мають можливість переглянути інформацію про завантаженість пунктів пропуску на інтерактивній карті в режимі реального часу.

Нагадаємо, на Львівщині завершили комплекс робіт із капітального ремонту дороги від Самбора до Нижанковичів, а також створили умови для функціонування контрольного пункту пропуску «Нижанковичі – Мальховіце». Першочергово для зменшення черг на інших пунктах пропуску через «Нижанковичі – Мальховіце» пропускатимуть великогабаритні вантажівки, так звані TIRи, але тільки ті, що рухаються без вантажу. 

Антоніна Костик

_______________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *