ЗСУ зірвали плани ворога оточити Бахмут до 26 грудня

Противник не відмовився від планів вийти на кордони Донецької області.

Українські захисники зірвали плани ворога оточити Бахмут та захопити Соледар до 26 грудня. Про це повідомив командувач Сухопутних військ ЗС України Олександр Сирський, пише Міністерство оборони України. 

«Нам вдалось зірвати плани ворога. Навіть в умовах переваги противника в силах і засобах, вони не змогли виконати поставлену їхнім командуванням задачу – захопити Соледар та оточити Бахмут до 26 грудня», – пояснив він. 

Разом з тим, за словами Сирського, противник не відмовився від планів вийти на кордони Донецької області. Наступальне угруповання військ противника продовжує повзучий наступ на Донеччині. Численні штурми українських позицій тривали навіть у новорічну ніч, а за перші три дні нового року інтенсивність бойових дій поступово зростала. 

«Попри те, що наш ворог на найгарячіших ділянках фронту має перевагу в озброєнні та військових, рівень їхніх безповоротних втрат набагато більший, ніж у нас», – додав командувач Сухопутних військ ЗСУ. 

Нагадаємо, українські військові 3 січня знищили 720 російських солдатів. Загалом за час повномасштабної війни росія вже втратила 108 910 своїх військових.

Софіко Векуа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *