У Львові відремонтують ділянки на вулиці Підвальній, де розкришилися трамвайні плити

Роботи не впливатимуть на рух транспорту.

Цього місяця у Львові планують відремонтувати деякі ділянки вулиці Підвальної, де розкришилися плити трамвайних колій. Напередодні про це повідомили у ГО «Зручне місто», а в коментарі Tvoemisto.tv у пресслужбі ЛМР уточнили, що роботи вестимуть переважно вночі/під ранок, тому це не впливатиме на рух транспорту на вулиці. 

«Ділянки планують заробити холодним асфальтом. Більш масштабні роботи, коли потрібно буде перекривати рух для транспорту на вулиці, можливо, проведуть уже влітку. Це буде залежати від низки факторів, у тому числі фінансування»,  додали у пресслужбі ЛМР.

Зазначимо, що паралельна вулиця  Винниченка, яка веде до Львівської ОВА, – перекрита для руху приватних автівок із початком воєнного стану. Через це підвищився трафік на вул. Підвальній, якою курсує також громадський транспорт, зокрема трамваї. 

Ольга Коваль

Фото: Зручне місто

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *