На Левандівці у школі №67 облаштують басейн

Зокрема, в школі встановлять насос, що отримуватиме тепло із землі.

У школі №67, що розташована на вул. Сяйво, 18, затвердили реконструкцію теплопостачання. Це дозволить облаштувати на базі школи басейн відкритого типу. 

Джерело: пресслужба ЛМР

«Зважаючи на теперішню ситуацію та війну, ми хочемо, щоб школа використовувала не природний газ, а технологію ґрунтового теплового насосу – завдяки глибинним свердловинам, отримувати тепло із землі. Така насосна установка дозволятиме круглорічно брати тепло з ґрунту. А відтак, це дозволить нам біля школи також зробити басейн відкритого типу, який підігріватиметься та зможе функціонувати навіть взимку», – зазначив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Олександр Одинець.

Читайте також: Майже усі школи Львова мають укриття. В якому вони стані

Він додав, що це перший випадок, коли планується використання технології ґрунтового теплового насосу на комунальному об’єкті. Оскільки раніше застосовували теплові насоси на котельнях, які знімають тепло з повітря, а тому ефективно працюють виключно влітку. Наразі розробляється проєктно-кошторисна документація.

Нагадаємо, що у 250 закладах освіти Львова, куди входять і садки, і школи, укриття є у 233. Як правило, вони облаштовані у пристосованих підвальних приміщеннях, куди в разі небезпеки можуть евакуювати дітей та вчителів. 

Ірина Давосир

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *