Нехай народження Спасителя принесе надію українському народу, – Папа Франциск

Папа Франциск скерував окрему думку звернув до багатостраждального українського народу, закликаючи молитися за Україну і за мир.

Вітаючи християн Сходу, які святкують Різдво, Папа Франциск скерував окрему думку до багатостраждального українського народу, закликаючи молитися за Україну і за мир. Про це повідомляє Vatican News.

«Дорогі браття й сестри, від щирого серця вітаю спільноти східних Церков, як католицькі, так і православні, які завтра святкуватимуть Господнє Різдво», – сказав Папа Франциск після проказування молитви «Ангел Господній» у п’ятницю, 6 січня 2023 р., скерувавши окрему думку до України.

«Особливим чином скеровую це вітання до братів і сестер багатостраждального українського народу», – мовив він, на що паломники на площі Святого Петра відгукнулися оплесками солідарності. «Нехай же народження Спасителя вселить розраду, вселить надію, надихне конкретні кроки, які зможуть нарешті привести до припинення боїв і до миру. Молімося багато за Україну і за мир», – закликав він.

Нагадаємо, що Папа Римський Франциск закликав цьогоріч зменшити рівень витрат на святкування Різдва, а заощаджене – відправити на допомогу українському народу. Він закликав робити конкретні вчинки солідарності.

Ольга Коваль

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *