Росія стягує металобрухт в білорусь, але загроза вторгнення невелика, – Павлюк

До робіт по відновленню військової техніки, що прибула з рф, залучаються білоруські військовослужбовці.

Загроза вторгнення зі сторони білорусі на сьогодні залишається малоймовірною. Про це повідомив командувач угрупуванням сил та засобів оборони столиці генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

«Військово-промисловий комплекс рф не має достатніх спроможностей, щоб провести розконсервацію ОВТ. Тому противник стягує свій металобрухт на білоруському напрямку. За даними Генштабу ЗСУ, значна кількість озброєння та військової техніки, що прибуває до білорусі з рф для навчання особового складу противника, знята з довготривалого зберігання. Для її відновлення потрібен час, а також значні сили та засоби», – пояснив він.

Відомо, що до робіт по відновленню військової техніки, що прибула з рф, залучаються білоруські військовослужбовці.

За словами Павлюка, сили оборони уважно стежать за переміщеннями ворога, а також відслідковують потенційні загрози, які можуть бути пов‘язані зі спільними льотними навчаннями сил рф та білорусі з 16 січня по 1 лютого.

«Ми знаємо, де ворог розміщує особовий склад та техніку. Ми готові до різних сценаріїв, але загроза вторгнення зі сторони білорусі, на сьогодні, залишається малоймовірною», – додав командувач угрупуванням сил та засобів оборони столиці. 

Нагадаємо, за час повномасштабного вторгнення із 24 лютого 2022 року по 9 січня 2023 року Збройні Сили України знищили вже 111 760 російських солдатів. Лише за минулу добу Сили оборони ліквідували 590 окупантів та низку їхньої техніки.

Софіко Векуа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *