У Львові традиційно відбудеться лікарська «Маланка»

Під час заходу збиратимуть кошти на потреби Збройних Сил України.

Цьогоріч у Львові традиційно пройде лікарська  «Маланка». Під час заходу відбудеться благодійний збір коштів на потреби Збройних Сил України. Про це повідомив голова Українського лікарського товариства у Львів та депутат Львівської обласної ради Олег Дуда.

«Усі ми переживаємо найважчі та найдраматичніші моменти нашої історії. Триває війна, від ворожих ракет гинуть українці, а наша армія мужньо протистоїть ворогу на фронтах. Саме тому, як і попередні два роки, щорічна лікарська «Маланка» матиме інший формат. Ми можемо відмовитись від традиційного святкування, але не можемо відмовитись від благородної мети», – зазначив він.

Зокрема, час заходу лунатимуть традиційні українські колядки та щедрівки у виконанні легендарної капели «Дударика», гурту автентичної музики «Коралі» та Софії Федини.

Нагадаємо, що музей народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького представив «Зимовий співаник», кошти з продажу якого передадуть на потреби ЗСУ. Цей збірник містить 10 пісень зимового циклу. 

Ірина Давосир

_____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *