ЛКП Лев відновлює роботу після карантину: графік виїздів бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує цьогорічний карантин уже сьогодні та повноцінно відновлює роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги чотирилапим пацієнтам.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«За час нашого карантину команда ретельно продезінфікувала усі приміщення, територію, вольєри, будки, транспорт, інвентар та провела поточні ремонтні роботи. Віримо, що наші зусилля будуть корисними для пацієнтів — зроблять роботу персоналу та перебування власників тварин у Першій комунальній ветеринарній клініці більш комфортними», – зазначають у ЛКП «Лев».

Також у підприємстві нагадують, що бригада ловців собак здійснює виїзди в населені пункти Львівської МТГ щосереди та щосуботи, в інші дні тижня — в райони міста Львова. Поза чергою виїзд здійснюється на ургентні випадки, а також якщо безпритульна собака вагітна або має тічку.

Собаки, виловлені у районах міста Львова, перебувають на підприємстві 21 день, а ті, що у населених пунктах МТГ — 14 днів (щоб першочергового стерилізувати більшу кількість тварин та, відповідно, запобігати їх розмноженню).

Виїзд бригади здійснюється виключно за телефонним запитом на номер: 068 535 45 45. ЛКП «Лев» працює щодня, без вихідних, з 8:00 до 19:00, а Центр адопції – з 08:00 до 17:00 на вул. Промисловій, 56 у Львові. Нижче також подаємо графік виїздів бригади ловців. На Львівщині врятували з фронту понад 3800 домашніх тварин: яка їхня доля (відео)

За 45 км від Львова будують притулок для тварин

У Львові відкриють центр “усиновлення” для котів та собак Шкуру ведмедя та живу черепаху затримали на польському кордоні з Білоруссю та Україною   У домашнього собаки на Дрогобиччині виявили сказ: відбулось засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії  

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *