Неподалік площі Соборної у Львові змінили місця для паркування

Паркуватися водії зможуть на лівому боці вулиці. Відповідні дорожні знаки мають облаштувати до середини лютого цього року.

У Львові заборонили паркування на правому боці вулиці Богомольця, що є бічної до вул. Івана Франка. Для цього там облаштують відповідний знак – 3.34 (зупинку заборонено). Таке рішення за пропозицією Личаківської районної адміністрації прийняли на засіданні міської комісії безпеки дорожнього руху. 

Натомість паркуватися водії зможуть на лівому боці вулиці. Відповідні дорожні знаки мають облаштувати до середини лютого цього року.

Додамо, що вулиця академіка Олександра Богомольця розташована у Личаківському районі міста Львова. Вона сполучає вулиці Івана Франка та Кльоновича.

Нагадаємо, вулицю Повстанську у Франківському районі Львова планують зробити односторонньою. Для цього ЛКП «Львівавтодор» ще має провести моделювання щодо варіантів організації дорожнього руху на вулиці. Перед цим вулицю Туган-Барановського у Львові – у напрямку від вул. Тершаківців до вул. Пекарської – зробили односторонньою.

Ольга Коваль

___________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *