Огляд творчості та співпраця Артема Пивоварова з іншими виконавцями

Артем Пивоваров – це відомий український співак, який почав свій шлях у сфері музики багато років тому.

Не дивлячись на це, виконавець не має музичної освіти, адже не знайшов спільної мови з викладачами музичної школи по класу гітари. На жаль в музичній школі він вчився всього 3 місяці, яку згодом покинув. Але це не завадило активному молодому чоловікові знаходитися у складі різноманітних музичних гуртів.

Творчість Артема Пивоварова

Народився Артем Пивоваров у невеликому містечку Вовчанськ, Харківської області. Проте вже в 2017 році він переїхав до Києва. Має освіту інженера-еколога, яку також отримав у Харківській області.

Артист у 2019 році отримав премію Yuna, а також завоював звання найкращого артиста. Крім того, був номінантом премії M1 «Прорив року», проте не зміг отримати цю нагороду. Не дивлячись на відсутність музичної освіти, виступає Artem Pivovarov у Парижі та самостійного пише слова, музику до своїх пісень, працюючи у стилі поп. Головна особливість цих пісень у їх чуттєвості та можливості зачепити жіноче серце. Це можливо завдяки відкритим та життєвим текстам, які розказують про світле почуття кохання та інтимні переживання.

Концерти Артема Пивоварова під час війни

З 2019 року співак не лише створює власні композиції, але й працює sound-продюсером, допомагаючи молодим артистам створювати пісні для здобуття популярності. Наразі виконавець, через військове вторгнення Росії, всіляко підтримує рідну Україну, даючи благодійні концерти, виступаючи в країнах Європи.

Творчість та пісні Артема Пивоварова:

  • Найцікавіше, що від початку війни він створив величезну кількість колаборацій з відомими артистами та співаками у різному стилі.
  • Також створив декілька яскравих відео-робіт, використовуючи українські народні пісні у власному аранжуванні. Наразі у скриньці робіт має колаборацію з NK, гуртом Калуш Орчестра, а також з рок та фолк гуртами, які просувають українську музику.
  • До війни співак активно співпрацював з російськими виконавцями, але після військового вторгнення намагається спілкуватися та співати українською мовою.

Його виступи зачаровують своєю відкритістю, чесністю, а також мелодійністю. Серед робіт дуже багато композицій, створених у різній стилістиці, з використанням сучасного аранжування. Виконавець і досі шукає себе, тому не боїться експериментувати. Завдяки цьому його концерти дуже яскраві та незвичні.

Не зважаючи на досить молодий вік, виконавець активно виступає в країнах Європи, допомагаючи українській економіці, а також надихаючи людей на працю, пробуджуючи в них жагу до перемоги. Його виступ – це не лише чарівний спів та чудовий голос, але й ефектне шоу.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *