Директора, який будував міст у Східниці, тримають під вартою і судитимуть

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно директора будівельного підприємства за фактами заволодіння державними коштами в особливо великих розмірах, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом та службового підроблення.

Про це Dailylviv.com повідомили у відділі інформаційної політики Львівської обласної прокуратури. 

За даними слідства, у 2020 році між Східницькою селищною радою та очолюваним обвинуваченим підприємством укладено договір на будівництво моста, який повинен був об’єднувати смт Східницю із сусіднім селом.

Надалі, з метою заволодіння бюджетними коштами, обвинувачений вносить в офіційну документацію неправдиві дані про обсяги виконаних робіт та вартість використаних матеріалів. У такий спосіб директор товариства привласнив 8,7 млн грн.

Після чого, для легалізації цих коштів, він укладає договір фінансової позики з очолюваним підприємством і перераховує незаконно одержані гроші на свій приватний рахунок.

Наразі обвинувачений перебуває під вартою. За клопотанням прокурора, з метою забезпечення відшкодування збитків, на його майно накладено арешт (на загальну суму близько 7,5 млн грн) та заявлено цивільний позов.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі СВ Дрогобицького РВП ГУ НП у Львівській області за матеріалами Дрогобицького РВ УСБУ у Львівській області.

Два директори нагріли руки на гуртожитку для військових на Львівщині

Працівниця Трускавецької міськради доплатила собі понад мільйон зарплати

Голова й секретар міськради на Львівщині заволоділи бюджетними коштами

У Львові розкрадали грантові гроші ЄС. Перевіряють Єврорегіон Карпати-Україна

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *