Мобілізованих із полігонів білорусі та росії переміщують у зону бойових дій, – Міноборони

Ворог зосереджує основні зусилля на Донеччині.

Командування зс рф посилює угруповання військ на території України – переміщує мобілізованих із полігонів білорусі та росії у прикордонні з Україною райони. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Джерело: Укрінформ

«Противник переміщує мобілізованих із полігонів білорусі та росії у зону ведення бойових дій та прикордонні райони, продовжує зосереджувати основні зусилля на Донеччині. Найвища активність ворога спостерігається на бахмутському, лиманському та авдіївському напрямках», – сказала вона.

Маляр додала, що станом на 10 січня у складі російських військ, з урахуванням оперативного резерву, діють близько 280 формувань (минулого тижня – 250). Противник здійснює ротацію підрозділів у складі регіонального угруповання військ (сил) на території рб.

За її словами, ситуація у районах ведення бойових дій залишається складною. 

«В умовах відсутності необхідної кількості бойової техніки, кремль активно використовує людський ресурс для досягнення успіхів на полі бою», – наголосила Маляр.

Нагадаємо, за даними американського Інституту вивчення війни (ISW), російські війська станом на 11 січня ще не повністю захопили Соледар на Донеччині, хоч і дещо просунулися. Можливе взяття цього міста навряд чи дозволить російським силам захопити Бахмут.

Софіко Векуа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *