Глава ПЦУ Епіфаній вдруге звершить службу в Успенському соборі Києво-Печерської лаври

Богослужіння почнеться о 9.00 год 19 січня.

19 січня предстоятель ПЦУ Епіфаній звершить Богослужіння з нагоди свята Богоявлення, Хрещення Господнього. 

Джерело: пресслужба ПЦУ України

«Зазначимо, що належний дозвіл від Міністерства культури та інформаційної політики України Православна Церква України отримала, а з Національним заповідником «Києво-Печерська Лавра» підписано відповідну угоду», – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, цьогоріч предстоятель ПЦУ Епіфаній звершив Різдвяне Богослужіння в Успенському соборі Лаври. Це сталося вперше в історії, коли глава автокефальної Православної церкви України провів літургію в Києво-Печерській лаврі. 

Також додамо, що Служба безпеки розпочала кримінальне провадження через інцидент, що стався 12 листопада в одному з храмів Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра». Тоді під час богослужіння у храмі звучали тези пропагандистського характеру, що вихваляють «русскій мір». Згодом, 22 листопада, представники Служби безпеки України прийшли з обшуками до Києво-Печерської лаври. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *