Львівську галерею мистецтв визнали найкращою у сфері реставрації пам’яток

Установа отримає премію імені професора Гейштора.

Львівська національна галерея мистецтв визнана найкращою інституцією Центральної Європи у сфері реставрації історичних пам’яток та збереження мистецьких творів, що відзначать премією Гейштора.

Джерело: міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко

Відтак, установа отримає премію імені професора Гейштора – одного з головних відновлювачів Королівського палацу у Варшаві після того, як його зруйнували нацисти. Відомо, що премію вручатимуть у Варшаві 29 березня. Останню премію отримав Палац великих литовських князів у Вільнюсі. Зазначимо, що вперше премія була присуджена у 2000 році, у першу річницю смерті професора Олександра Гейштора.

Читайте також: У Львівській галереї мистецтв відреагували на звинувачення щодо реставрації Золочівського замку

Для довідки

Львівська національна галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького – найбільший художній музей України. Розташований на вулиці Стефаника, 3. Загальна кількість експонатів становить понад 67 тисяч одиниць різних груп зберігання.

Антоніна Костик

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *