Правдиву ситуацію довкола Соледара знає лише четверо осіб

Обстановкою на фронті повною мірою володіють лише Верховний Головнокомандувач, Міністр оборони, Головнокомандувач, Начальник Генерального Штабу, пояснила заступниця міністра оборони.

Про це Ганна Маляр написала у ФБ, інформує Dailylviv.com.

“Щодо ситуації довкола Соледара. 

Зараз  чимало людей намагаються використати високий інтерес до теми боїв за Соледар і встигнути заробити на ній популярність або гроші. 

Я нагадую, що публічне оприлюднення інформації про рух, переміщення, розташування наших військ на кшталт «взяли місто під контроль, залишили місто,  знаходяться у такій-то частині міста, відійшли з такої-то частини у таку тощо» є злочином (ст. 114-2 ККУ), якщо така інформація не розміщувалась у відкритому доступі Генштабом або Міноборони, або іншими уповноваженими державними органами. 

Якщо хтось оприлюднює несанкціоновано інформацію про те, куди зайшли наші війська, звідки перемістились, де фізично знаходяться  – це працює на ворога і шкодить нашим оборонцям. 

Ще раз нагадую, що обстановкою на фронті повною мірою володіють лише – Верховний Головнокомандувач, Міністр оборони, Головнокомандувач, Начальник Генерального Штабу.  

Інші військові, володіють нею фрагментарно – в межах власної зони відповідальності. 

Цивільні – взагалі не володіють, окрім вже названих Президента і Міністра оборони. 

Отже, оприлюднювати інформацію про рух, переміщення, місце знаходження наших військ мають право лише зазначені особи та спеціально уповноважені особи Міноборони і Генштабу. 

Публічна інформація всіх інших осіб – не офіційна і не верифікована Генштабом. 

Тож, що оприлюднив Генштаб по Соледару сьогодні? 

Минулої доби підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районах населених пунктів Макіївка і Білогорівка Луганської області та Верхньокам’янське, Спірне, Білогорівка, Сіль, Соледар, Бахмут, Кліщіївка, Новобахмутівка, Красногорівка, Водяне, Майорськ і Мар’їнка Донецької області.

На Бахмутському напрямку обстріляно позиції наших військ в районах понад 20 населених пунктів. Зокрема це – Спірне, Красна Гора, Кліщіївка, Івано-Дар’ївка, Соледар, Бахмут, Дружба та Північне Донецької області.

Якщо простою мовою – тривають бої. Все інше – неперевірена інформація, несанкціонована і без знання загальної картини фронту (бо це – державна таємниця).

Крім того, інформація уповноваженими особами оприлюднюється з урахуванням не лише оперативної обстановки, але й наших військових планів. 

Цивільні особи не знають цих планів і тому не розуміють контекст, в якому подають фрагменти інформації, що стали їм відомі. Чим завдають шкоди нашій обороні”.

Рішення по Соледару командування ЗСУ ухвалить найближчими днями,- речник

Понад сотню російських окупантів ліквідовано в районі Соледару (відео)

Група Вагнера заявила, що знайдено тіло зниклого британського волонтера

Тривають важкі бої за утримання Соледару: Ганна Маляр про актуальну ситуацію

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *