У Львові для ремонту демонтують браму Личаківського кладовища

На вихідних нетверезий водій в’їхав у цю браму, після чого на ній з’явилися тріщини.

Брама Личаківського кладовища, у яку в ніч на неділю, 15 січня, в’їхало авто, змістилася та вкрилася тріщинами. Для цього для проведення ремонту конструкцію потрібно демонтувати. Про це повідомили у ЛМР.

«Брама має серйозні пошкодження. Кам’яна основа змістилася орієнтовно на 10 см, вся у тріщинах. Конструкцію потрібно демонтувати та заново збирати. Ремонті роботи має оплатити водій-порушник. Це зазначено у протоколі поліції. Яка це має бути сума – поки не відомо, оскільки реставраційна компанія, яку ми залучили, ще складає кошторис відновлювальних робіт», – сказав керівник ЛКП «Музей-заповідник «Личаківський цвинтар» Олександр Дмитрів.

Зазначимо, що йдеться про одну з двох головних брам музей – з боку вул. Шімзерів. Було збудована у 1901 р. в неоготичному стилі з пісковика. На брамі розміщений медальйон із зображенням Матері Божої, авторства Еміля Шредля. Востаннє ремонтно-реставраційні роботи цієї брами виконували у 2015 році.

Нагадаємо, за інформацією патрульної поліції Львівської області, в ніч на неділю, 15 січня, 27-річний нетверезий водій влетів у браму Личаківського цвинтаря.

Софія Шавранська

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *