У «Львівобленерго» розповіли, які графіки відключення світла діють сьогодні

Ймовірна відсутність електроенергії у час «Можливих відключень».

У вівторок, 17 січня, у Львові та області діють графіки погодинних відключень. Однак, ймовірна відсутність електроенергії у час «Можливих відключень», адже НЕК «Укренерго» встановило ліміт споживання для Львівщини на рівні 518,4 мегавати, що на 12,1 мегават менше, ніж у понеділок.    

Джерело: «Львівобленерго» 

Ліміт для кожної області визначає НЕК «Укренерго», зважаючи на загальну ситуацію в енергосистемі України. Цими вихідними енергетичні об'єкти знову постраждали внаслідок обстрілів і не можуть працювати у режимі, який був до війни.  Ліміт формується та застосовується у випадку, коли споживання є більшим, ніж можливості виробляти та доставляти електроенергію. При будь-якому перевищенні ліміту енергетики змушені застосовувати графіки відключень.  

Дізнатися, до якої групи належить ваш будинок, можна на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла».  Також дізнатись групу та графік відключень можна у чат-ботах «Львівобленерго» у Viber і Telegram. Інформація щодо фактичної відсутності електроенергії доступна у розділі «Немає світла». Приєднатись до чат-ботів можна тут.

Графіки відключення світла

  Що роблять енергетики, аби дотримуватись лімітів та    _______________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *