Як перемістити бізнес у безпечні регіони?

Найбільш незахищені верстви населення України – переселенці – потребують не лише матеріальної, але й юридичної допомоги.

Через війну, значна кількість мешканців України залишилися без житла, роботи та засобів існування. Найбільш незахищені верстви населення потребують не лише матеріальної, але й юридичної допомоги. Зокрема це стосується переселенців, які змінили місце проживання та переїхали до країн східної Європи.

Особливості ведення бізнесу під час війни

Значна кількість підприємств та невеликих компаній, які працювали на сході України, були вимушені перемістити робочі потужності та обладнання в безпечні регіони. Зокрема мова йде про захід України. Проте разом з релокацією і питаннями перевезення обладнання, виникає величезна кількість проблем, пов’язаних з реєстрацією бізнесу, а також зміною адреси в документах. Спростити роботу власника підприємства, допоможе консультація адвоката для бізнесу від Домінанта, яка пропонує усі види допомоги, що пов’язані з функціонуванням компанії.

Наразі є можливість здійснити перевезення промислового обладнання державним коштом, але для цього потрібно зібрати певну кількість документів, в чому допоможе компанія Домінанта. Досвідчені юристи допоможуть отримати власнику бізнесу необхідну грошову допомогу, яка дозволить відновити бізнес, а також спростити збирання всіх необхідних документів.

Як у стислі терміни здійснити релокацію бізнесу?

На початковому етапі потрібно визначитися з регіоном, в який ви хочете перемістити своє підприємство. Це залежить від наявності придатного приміщення, яке максимально задовольнить потреби підприємця. Деякі західні регіони, зокрема Закарпаття пропонують особливі умови для бізнесу.

Юридичні складнощі, пов’язані з евакуацією бізнесу:

  • На початковому етапі здійснюється інвентаризація всього необхідного обладнання, після цього потрібно видати відповідний наказ, що стосується необхідності релокації.
  • Варто вирішити питання, які пов’язані з робітниками. Деякі з них можуть працювати в дистанційному форматі, але з іншими доведеться розривати трудові договори, через небажання переселятися в інші регіони.
  • Щоб спростити перевезення обладнання та оформлення необхідних документів, варто звернутися до досвідчених юристів, які допоможуть власнику бізнесу відновити роботу.

Юридична компанія Домінанта, контакти якої можна знайти на офіційному сайті, працює не лише в Україні, але й за її межами, підтримуючи наших громадян. Досвідчений юрист допоможе здійснити релокацію підприємства не лише на західну Україну, але й в Польщу, Румунію, Болгарію. Це країни з найнижчими податками та досить сприятливими умовами для розвитку бізнесу.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *