На вулиці Вітовського відновили історичні двері-віяло. Фото до і після

Вартість реставраційних робіт становила близько 38 тис. грн.

У Львові відновили історичні двері-віяло на вулиці Вітовського, 28. Вартість реставраційних робіт становила близько 38 тис. грн. З цієї суми місто оплатило 26 654 грн, решту – мешканці будинку.

Джерело: ЛКП «Бюро спадщини»

«Ми вирівняли деформовану дверну коробку, зняли старе покриття фарби, а також зробили декілька вставок в тих місцях, де була пошкоджена деревина. Також ми виготовили та встановили втрачені ручки за зразком історичних аналогів», – розповів майстер-реставратор Олександр Савчук.

На дверях збереглися автентичні накладки з нейзильберу, за винятком одного вертикального фрагмента. Багато часу зайняв пошук цього оригінального матеріалу, адже його вже не виготовляють.

Нагадаємо, у Львові фахівці відновили дубову браму в будинку на вулиці Глібовій, 15. Реставрація тривала близько двох місяців. Її вартість – 95 тис. грн.

Фото: ЛКП «Бюро спадщини»

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *