Перше медичне об’єднання Львова хоче придбати готель «Власта»

Будівлю планують використовувати як житло для людей, що приїжджають на лікування із інших міст.

Перше медичне об'єднання Львова планує придбати готель «Власта», що на вулиці Клепарівській, який зараз виставили на аукціон майже за 7 млн грн. Про це повідомив генеральних директор Першого ТМО Олег Самчук.

За його словами, станом на сьогодні у Львові перебувають сотні пацієнтів із інших областей, які потребують житла на час лікування. Розмістити цих людей у лікарні наразі немає можливості через велику кількість критичних пацієнтів, які потребують негайного порятунку. 

«Цим житлом може стати старий радянський готель, який ми спільно з містом готові викупити за стартовою ціною, сплатити борги і відремонтувати. Звертаємося до усіх учасників аукціону: відкличте свої заявки. Підтримайте Лікарню і наших пацієнтів! Українці не мають шукати медичної допомоги за кордоном, всі найкращі умови для наших Людей ми маємо зробити в Україні», – зазначив він.

Читайте також: Готель «Власта» у Львові виставили на продаж за 7 млн грн

Перше ТМО разом із Львівською міською радою готові викупити приміщення за стартовою ціною – 7 мільйонів гривень, та виплатити всі борги підприємства, що складають ще 8 мільйонів гривень. Зокрема, планують відремонтувати його та тимчасово поселяти тут пацієнтів, що потребують довготривалого лікування. 

Нагадаємо, що фонд державного майна виставив на продаж готель «Власта», що на вулиці Клепарівській у Львові. Стартова ціна лоту становить майже 7 мільйонів гривень. Йдеться про 12-поверхову будівлю готелю, загальною площею 8174,7 квадратних метрів. Розташований готель на відстані 1,7 км від центру міста. Іще влітку два роки тому низку готелів в Україні, зокрема і львівський – «Власта», передали з власності Міністерства оборони Фонду державного майна для приватизації.

Для довідки

«Власта» – двозірковий готель у Львові, (повна назва – Державне підприємство Міністерства оборони України Готель «Власта»), розташований в кілометрі від історичної частини міста, перед стадіоном СКА, за адресою: вул. Клепарівська, 30. 12-поверхову будівлю готелю «Власта» спорудили в 1976 році (архітектори Олександр Гукович та Алла Сімбірцева). На початку 1990-х готель перейменували (колишня назва «Росія»).  Готель у будівлі займає 9 поверхів і має 157 номерів на 289 місць.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *