Росія може вдарити з трьох напрямів, – польський генерал

Росія може напасти на Україну з власної території, а білоруський напрямок буде лише відвертати увагу.

Про це в інтерв’ю ВВС розповів польський генерал Вальдемар Скшипчак, пише Dailylviv.com.

Після того, як росіяни програли битви навесні та влітку, вони вивели та накопичили свої війська в районі Брянська, Курська та Воронежа. Починаючи з жовтня, вони відновлювали там свої сили. Вони проводять для цього велику мобілізацію. Й хоча вона в них доволі хаотична, вони мають резерв з 1,2 мільйона осіб. З них 300 тисяч мобілізованих проходять відповідну підготовку та тренування. Велика частина цих сил зараз зосереджена саме в районі Воронежа, Курська, Брянська.

Генерал переконаний, що саме зараз настав час у рази збільшити допомогу зброєю Україні, включно з далекобійними ракетами, танками й літаками.

Вальдемар Скшипчак є одним з польських військових експертів, хто пояснює для суспільства та політиків своєї країни суть подій на полях битв в Україні. Нині генерал закликає до її максимальної підтримки, оскільки переконаний – настає вирішальний і, можливо, переломний момент у війні.

У 2006-2009 роках Вальдемар Скшипчак командував сухопутними військами польського війська. Перед тим він очолював багатонаціональну дивізію в Іраку, де служили й українські військові.

Після командування польськими СВ Вальдемар Скшипчак також працював заступником міністра оборони Польщі. Тоді він мав змогу ближче познайомитися з можливостями українського ВПК і його перспективами для міжнародної співпраці у виробництві зброї.

США дадуть Україні Bradley і Stryker: без Abrams і ATACMS

Шольц надасть Україні танки Leopard 2, якщо Вашингтон погодить постачання Україні своїх танків Abrams

Канада надасть ЗСУ 200 броньованих машин Senator

Депутати Європарламенту закликали Шольца поставити Україні танки Leopard 2

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *