Як відкрити бізнес за кордоном

Мати свою компанію в іншій країні – неабиякий успіх міжнародного рівня.

Завдяки цьому перед вами відкриваються нові можливості ведення підприємницької діяльності. Відкрити свій бізнес в Україні – процедура зовсім не складна. А ось організація компанії за кордоном – досить важливий крок, оскільки вимагає певних правових знань, чіткого розуміння особливостей та нюансів. Тому за допомогою краще звертатись до профільних юридичних компаній.

Яку б країну ви не обрали для здійснення свого бізнес-проєкту, важливо враховувати її правила ведення бізнесу. За допомогою можна звернутися до компанії Азола, яка допоможе розібратися з нюансами та забезпечить кваліфікований супровід упродовж реєстрації та після неї.

Азола – юридична компанія, юристи якої вже 17 років успішно співпрацюють з підприємцями, що бажають відкрити бізнес в іноземних країнах. Це такі держави, як Кіпр, Великобританія, Швейцарія, США, Гонконг, Панама, ОАЕ, Канада, Грузія, Сінгапур, Болгарія, Угорщина, Ірландія, Латвія, Литва, Словаччина, Чехія, Естонія, Польща тощо. Azola має серед партнерів більше 30 іноземних банків та підтримує роботу з двома десятками 20 платіжних систем.

З чого потрібно починати

Вважається, що реєстрація компанії в іншій країні – це внесення інвестицій за кордон. Такі дії регулюються відповідно до чинного законодавства. Отже, найперше, з чого потрібно починати при реєстрації компанії за рубежем, – отримання дозволу від місцевого міністерства економіки. Наступним кроком є реєстрація юридичної особи, реєстрація компанії платником податків та відкриття банківського рахунку.

Як обрати країну

При відкритті закордонного бізнесу існує низка важливих Це не лише напрямок діяльності компанії та її бюджет, а й країна, в якій вона буде працювати. Серед основних характеристик, які потрібно враховувати при виборі країни, можна назвати:

 • простоту в оформленні бізнесу;
 • стабільність політики;
 • зрозуміле оподаткування;
 • ринок збуту;
 • інфраструктуру;
 • оплату праці;
 • економічну злочинність;
 • кредитування бізнесу.

Варіанти відкриття свого бізнесу за кордоном

Існує декілька варіантів стати власником закордонної фірми:

 • придбати вже діючий бізнес;
 • започаткувати нову компанію;
 • відкрити представництво чинної компанії.

Профільна юридична компанія Азола значно зменшить ваш клопіт та суттєво зекономить ваш час, взявши все навантаження на себе. А це і підготовка документів, і написання заяви до Міністерства економіки, і взаємодія з державними службами від імені замовника, і юридичний супровід на всіх етапах реєстрації. Тож обирати партнерів потрібно правильно.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *