Чи можна скористатися минулорічними сертифікатами під час вступу-2023. Роз’яснення

Для вступників на мистецькі та спортивні спеціальності необхідно додатково скласти творче чи спортивне завдання.

Для вступу у 2023 році замість результатів національного мультипредметного тесту можна буде скористатися результатами НМТ 2022 року або зовнішнього незалежного оцінювання 2021/2020 років. Про це повідомив генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки Олег Шаров.

Водночас для вступників на мистецькі та спортивні спеціальності необхідно додатково скласти творче чи спортивне завдання.

Нагадаємо, що цьогоріч випускники українських шкіл знову складатимуть національний мультипредметний тест замість зовнішнього незалежного оцінювання. Обов'язковими предметами для складання визначили українську мову та математику, ще один предмет випускники обиратимуть самостійно. Основна проходитиме у червні, додаткова – у червні – липні. Детальніше про умови вступної кампанії 2023 читайте в матеріалі.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *