Зі Львова в Монако виїхала автівка з колекції Потоцьких

21 січня з площі перед палацом Потоцьких до Монте-Карло виїхала автівка 1932 року з українсько-польським екіпажем, який прямує на ювілейне 25-те ралі історичних автомобілів.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com. 

Попереду понад 2000 кілометрів за маршрутом: Львів-Краків-Б‘єльсько-б‘яла- Братіслава- Відень-Зальцбург-Інсбрук-Комо-Аллесандрія-Монте-Карло. Уже 27 січня Peugeot 201С, з колекції родини графів Потоцьких, відкриватиме цьогорічні змагання історичних автомобілів на головному подіумі в Монте-Карло.

«Задоволений, що маю можливість спостерігати за стартом ретроавтомобіля, який згодом вітатимуть у Монако. Це ще один спосіб, в непрості часи нагадати про нашу країну, яка має давні традиції, пов‘язані зокрема з автомобільними змаганнями», – розповідає Тарас Лозинський, заступник начальника управління туризму та курортів Львівської ОДА.

У 1932 році у Львові проходили автоперегони на кільцевій трасі «Львівський трикутник». Сьогодні в Європі залишилося лише дві історичні кільцеві траси в межах міст, які не зазнали змін – у Монте-Карло і у Львові. Автопробіг з українсько-польським екіпажем, демонструє дружбу між народами України та Польщі і має певну місію.

«Подія є частиною кампанії «Road to help», метою якої є збір коштів для допомоги українським дітям, які втратили батьків, домівки і, перш за все, відчуття безпеки внаслідок російської агресії», – розповіла Еліза Дзвонкевіч, генеральна консулка Республіки Польща у Львові, яка взяла участь у заході.

Зазначимо, що на честь урочистого старту авто з українсько-польським екіпажем відбулось офіційне погашення тематичного конверту і марки Укрпошти.

Довідково:

Ралі Монте-Карло є найстарішим і найпрестижнішим ралі у світі. Його перший випуск відбувся у 1911 році. Надзвичайно складні змагання проходять на звивистих асфальтових спецділянках, розташованих у французьких Високих Альпах.

Уперше за 111 років: п’ять авто зі Львова поїдуть на ралі високими Альпами і Монако

Гірські гонки та класичне ралі на Львівщині: понад 30 екіпажів візьмуть участь у кожному виді змагань 

Через Львів проляже найбільше електромобільне ралі в світі

На Львівщині відбудеться четвертий етап чемпіонату України з ралі

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *