Ще один заступник міністра розвитку громад та територій подав у відставку

Іван Лукеря заявив, що його рішення не пов’язане із звільненням Лозинського.

Сьогодні, 24 січня, ще один заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Іван Лукеря подав у відставку. Він заявив, що його рішення не пов'язане із звільненням Лозинського.

Джерело: Іван Лукеря в Facebook

«Дякую колегам та партнерам по Уряду, Парламенту, Офісу Президента України. Дякую кожному голові обласних адміністрацій та мерам міст. Рішення мною було прийнято на початку року, проте, на жаль, в міру політичних та бюрократичних обставин, співпало на цей тиждень юридичне оформлення. На жаль. Що далі – оголошу незабаром»,– зазначив він.  

Нагадаємо, що 22 січня Кабінет Міністрів звільнив Василя Лозинського з посади заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури. Він входив до складу злочинної організації, що розкрадала державні кошти.

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *