Польща не виключає нового нападу Росії на Україну з Білорусі

Голова Бюро міжнародної політики президента Польщі Марцін Пшидач нагадав, що Росія майже повністю об’єднана із Білоруссю військово

Голова Бюро міжнародної політики президента Польщі Марцін Пшидач не виключає сценарію нового нападу на Україну з напрямку Білорусі. Про це повідомило Польське радіо, пише Dailylviv.com.

На хвилях Першого каналу Польського радіо президентський міністр нагадав, що Білорусь майже повністю інтегрована з Росією у військовому плані.

«Наразі в Білорусі перебуває кільканадцять тисяч російських військових», — сказав Марцін Пшидач:

«Вони діють вільно і є часті переміщення військової техніки з Росії в Білорусь і назад. Може бути різне, тому для України так важливо мати цю найсучаснішу техніку. Ми так багато говорили про танки, і дуже добре, що ця польська ініціатива нарешті була підтримана всіма, що нам вдалося створити цю коаліцію. Це справді демонстрація ефективності польської дипломатії».

Марцін Пшидач додав, що серед найновіших домовленостей Заходу щодо військового посилення України також є рішення про передачу сотень БТРів, артилерії та систем ПРО, а також мільйонів боєприпасів. «Президент Зеленський сказав у Давосі, що час тут має велике значення (…) тому ми чинили такий сильний тиск на наших німецьких сусідів, як бачите, ефективно», — наголосив міністр Марчін Пшидач.

Три сценарії приєднання білоруської армії до російського вторгнення в Україну Україна отримає від Польщі 60 танків PT-91 Twardy та 14 Leopard 2 – Моравецький   Війна триватиме доки житиме Путін, – Bloomberg   США відправлять в Україну більш сучасну та летальнішу версію Abrams, – Пентагон   США надсилають в Україну найбільш передову військову техніку у світі, – Байден    

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *