Україна може потребувати відбудови таких же масштабів, як після Другої світової війни

Посол Польщі при ООН Кшиштоф Щерський вважає, що коли закінчиться війна і настане мир, Україні може бути потрібна відбудова таких же ж масштабів, як це було після Другої світової війни

Про це повідомило Польське радіо, пише Dailylviv.com.

«Коли війна закінчиться, Україні може знадобитися відбудова такого ж масштабу, як після Другої світової війни», – заявив під час дискусії в Раді безпеки посол Польщі в ООН Кшиштоф Щерський. Він також звернув увагу на польський проєкт резолюції про інфраструктурні сполучення.

«Ми повинні пам’ятати, що одного дня мир буде досягнутий. Коли це станеться, Україні може знадобитися відбудова в масштабах, подібних до тих, до були після Другої світової війни. Можливо, їй також знадобиться використати ввесь спектр миротворчих процесів і механізмів, щоб мінімізувати ризик повторення конфлікту», – сказав Щерський під час дискусії на тему миру.

Польський дипломат також звернув увагу на допомогу Польщі учням і студентам з бідних і охоплених війною країн, зокрема з України. Він також наголосив на нещодавньому поданні Польщею проєкту резолюції Генеральної Асамблеї про розбудову світової стійкості до криз за допомогою міжнародних інфраструктурних сполучень.

Він додав, що після війни неможливо буде побудовати мир, не вирішуючи питання справедливості та примирення, включаючи переслідування злочинців і отримання репарацій.

«Повне примирення – це єдиний спосіб уникнути повторення конфлікту та досягнення тривалого миру та стабільності», – сказав польський посол.

МВФ готує пакет допомоги Україні на $16 мільярдів

Як Польща готується до відбудови України

Повна відбудова Ірпеня коштуватиме близько 1 млрд євро

У Києві назвали суму, яка потрібна на відбудову України після війни (відео)

У Львові Київ і Анкара підписали меморандум про участь Туреччини у відбудові інфраструктури України

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *