Зеленський збирав ставку. Про що говорили

У межах Ставки детально розглянули ситуацію на Бахмутському напрямку.

Президент України Володимир Зеленський збирав Ставку Верховного Головнокомандувача, де обговорили заходи надійнішої протидії майбутнім ракетним загрозам. Окрім цього, заслухали доповіді командувачів військ оперативних напрямків щодо поточної ситуації на фронті, детально розглянули ситуацію на Бахмутському напрямку.

Джерело: Зеленський у Телеграмі

«Чергова спроба країни-терориста залякати нас масованим ракетним ударом укотре зазнала поразки, як цієї поразки скоро зазнає і вся росія. Натомість щойно завершилося чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, де обговорили заходи ще надійнішої протидії майбутнім ракетним загрозам», – каже він.

Також обговорили з учасниками засідання питання щодо надходження озброєння й техніки та її оперативне розподілення по угрупованням військ. Окрему увагу приділили питанню підготовки українських військових за кордоном.

Нагадаємо, що росія стягує людей і зброю для нового наступу. Зокрема, вже в січні, але швидше за все навесні рф може розпочати великий наступ з Донбасу на сході, з півдня або навіть з білорусі. Російські війська будуть прагнути відтіснити українські сили і навіть можуть зробити другу спробу взяти Київ.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *