Дозволити учасникам бойових дій ввезти з-за кордону одну автівку без розмитнення і податків

Таку законодавчу пропозицію вносять дві депутатки Верховної Ради зі Львова, сподіваючись, що після публічного розголосу їх підтримає парламентська більшість.

Депутатки Верховної Ради зі Львова Наталія Піпа і Галина Васильченко пропонують доповнити законопроєкти №8298 та №8299, що вже проголосовані у першому читанні. Про це Наталія Піпа написала у ФБ, інформує Dailylviv.com.

Перша їхня пропозиція – дозволити учасникам бойових дій ввезти з-за кордону одну автівку без розмитнення і податків під час воєнного стану і рік після нього без права перепродажу та передачі в користування, в тому числі на підставі довіреності впродовж 3-ох років. У разі порушення: зобов’язання сплатити всі податки і мита.

Допоки цивільні ввозили собі автівки без сплати мита і податків, зауважує Наталія Піпа, ті, хто воюють за Україну, цього зробити не могли, бо стримували наступ росіян. Герої-фронтовики не змогли завезти авто без мита тоді, і не можуть це зробити без мита зараз, бо урядовці вважають, що такий закон, який дає змогу учасникам бойових дій покращити свої життєві умови, – це величезні втрати для Держбюджету.

Друга пропозиція депутаток-львів’янок – виключити пільгу на ренту для залізної руди. Бо якраз через такі пільги для великого бізнесу Держбюджет України може втратити, за підрахунками експертів, близько 8 млрд грн.

По $500-1000 за позачергове розмитнення авто брало злочинне угруповання митників і брокерів на Львівщині

Кінець безмитного ввезення автомобілів: Кабмін подав законопроєкт

Обшуки у колишнього керівника Львівської митниці і його заступників

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *