На площі Двірцевій демонтують самовільну споруду

Рішення щодо демонтажу незаконно встановленої на площі Двірцевій тимчасової споруди ухвалили вчора, 26 січня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

Про це інформує Львів. Містобудування, пише Dailylviv.com.

«Тимчасова споруда (ТС) встановлена без жодних правових підстав. Павільйон не має паспорта прив’язки і не внесений до Комплексної схеми розміщення ТС, що діє у Львові. Власник навіть не звертався у Львівську міську раду по належні документи. Зате планував провадити там підприємницьку діяльність.

Додамо, що МАФ, площею 68 м2, встановлений після реконструкції площі Двірцевої та вул. Залізничної. Він зовсім не вписується в ансамбль оновленого простору. Ба більше, підприємець обгородив тимчасову споруду, порушив доброустрій території та знищив зелені насадження, які були висаджені в межах реконструкції вулиці», – наголошують у департаменті містобудування ЛМР.

Відтак, 26 січня виконком Львівської міської ради зобов’язав власника забрати павільйон. На це в нього є 30 днів. Якщо він цього не зробить, споруду демонтують КП «Адміністративно-технічне управління» спільно із Залізничною райадміністрацією. Також підприємець має відновити порушений доброустрій.

На вулиці Кн. Романа у Львові демонтували габаритну МАФ

Львівським МАФам дозволили працювати до кінця 2023 року: що далі (відео)

Держреєстраторка узаконила об’єкт на Сихові, який за рішенням виконкому почали демонтовувати, – Москаленко (відео)

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *