В Україні з’являться нові автомобільні номери

Міністерство внутрішніх справ затвердило зміни до вимог для державних номерних знаків.

В Україні власники зареєстрованих автомобілів можуть отримати нові номери. Міністерство внутрішніх справ затвердило зміни. Про це йдеться у відповідному наказі МВС.

Згідно з документом, номерні знаки автомобілів, які оформлюють онлайн або через додаток «Дія», замість перших двох літер, котрі позначаються регіон, використовуватимуть наступні позначення:

  • «ED», «DC» – отримуватимуть автомобілі, оформлені із застосуванням засобів електронного кабінету водія функціональної підсистеми Єдиного державного реєстру єдиної інформаційної системи МВС;

  • «DI», «PD» – отримуватимуть автомобілі, оформлені через Єдиний державний веб-портал електронних послуг, зокрема із використанням мобільного додатка порталу «Дія».

Читайте також: Власники електромобілів на Львівщині змінюють номерні знаки «Z» і «V»

Нагадаємо, Кабінет міністрів дозволив замовляти номерні знаки та подати заяву на реєстрацію/перереєстрацію транспортного засобу онлайн. Крім того, у застосунку «Дія» знову активні посвідчення водія і свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Від початку повномасштабного вторгнення росії документи приховали у цілях безпеки. Також з 24 липня в Україні діють нові правила отримання водійського посвідчення. Зокрема теоретичну та практичну частини підготовки та перепідготовки водіїв розмежують.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *