Зміна у правилах перетину кордону. Кому дозволено виїзд

Кабмін вніс зміни у правила перетину кордону. Для громадян України набули чинності зміни у правилах перетину кордону. Виїхати за кордон народні депутати та депутати місцевих рад, судді, прокурори, державні службовці, заброньовані працівники та інші категорії осіб можуть лише у службове відрядження.   Джерело: постанова Кабміну від 27 січня №69   Але є винятки для зазначених осіб. Дозволено виїзд, якщо:  

  • Одинокий батько чи матір має намір відвідати свою дитину за кордоном;
  • Необхідне лікування за кордоном;
  • Якщо помер член сім'ї (першого або другого ступеня споріднення) за кордоном.

  Військовослужбовці можуть виїхати за кордон за рішенням Міністра оборони або іншого керівника для виконання завдань у сфері безпеки й оборони. Докладніше ознайомитись із переліком змін можна за посиланням: https://bit.ly/3kFo2mT     Нагадаємо, Кабінет міністрів схвалив постанову, яка забороняє на час війни виїзд чиновників за кордон без поважних причин.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *