Помірна сніголавинна небезпека у Карпатах і мобільний застосунок Порятунок в горах

Помірна сніголавинна небезпека – другий рівень – утримається 29 січня на високогiр’ї Івано-Франківської та східної частини Закарпатської областей.

Про це повідомив Український гідрометеорологічний центр, пише Dailylviv.com.

Тим часом Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост нагадує любителям гірських мандрівок, що створений мобільний застосунок «Порятунок в горах».

Функціонал цього застосунку дозволяє зареєстрованим користувачам здійснювати такі дії: – телефонувати на єдиний номер прийому екстрених повідомлень про надзвичайні події в горах (безпосередньо до Оперативного чергового гірської пошуково-рятувальної служби); – надсилати екстрені SMS або Internet повідомлення з точними географічними координатами місця перебування заявника; – віддалено реєструвати свої гірські мандрівки в гірській пошуково-рятувальній службі.   Завантажити застосунок для пристроїв Android можна в Google Play. Також невдовзі буде доступна версія застосунку для iOS.   Станом на 10:00 28:01:2023 на горі Піп Іван Чорногорський хмарно. Вітер східний 6 м/с. Температура повітря: -12°С.   У Карпатах відпочивальникам рекомендують мати наліпку на верхньому одязі або шоломі   Львівські надзвичайники тренувалися рятувати людей у гірських печерах   У горах Румунії знайшли мертвим одного з 4-х українців, які перетнули кордон в Закарпатті

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *