Помер голова Профспілки працівників вугільної промисловості у Львівській області

Йому було 77 років.

Сьогодні, 31 січня, помер голова Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України Олег Турчин. Йому було 77 років.

Джерело: Львіввугілля

Заупокійне Богослужіння відбудеться сьогодні, 31 січня, о 17.00 у церкві св. Йосафата (Червоноград), чин похорону – завтра, 1 лютого, об 11.00.

«Висловлюємо щире співчуття рідним та близьким покійного. У цю важку мить поділяємо горе та схиляємо голову у молитві за упокій душі Олега Петровича. Вічна пам’ять!», – йдеться у повідомленні.

Для довідки:

Олег Турчин народився 1 серпня 1946 року. У 1964 році розпочав роботу у вугільній промисловості як підземний електрослюсар на шахті №9 «Нововолинська». З 1965 року працював на шахті «Великомостівська» підземним електрослюсарем, механіком на дільниці прохідницьких робіт.

У 1989-1994 та 1996-2004 роках очолював первинну організацію профспілки копальні. У 2004 році був обраний головою Львівської територіальної організації Профспілки вугільників та очолював її понині. Був щирим патріотом України та шахтарського Прибужжя, закликав до збереження і розвитку вугільної галузі. За свій багаторічний трудовий шлях став кавалером знаків «Шахтарська слава» і «Шахтарська доблесть», нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України, відзнаками «За заслуги у профспілці», «Профспілкова звитяга», «Честь і слава» ЦК Профспілки ПВПУ, заслужений працівник профспілок України.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *