Львів’яни можуть здати несправні прилади на утилізацію

У пункті збору приймають блендери, електрочайники, праски, телевізори, плити та пралки.

Львів'яни можуть здати  блендери, електрочайники, праски, телевізори, плити та пралки у спеціальний пункт збору на утилізацію. Здати прилади мужна на вул. жовківська, 18 за ціною 29 копійок за кілограм.

Джерело: пресслужба ЛМР

«Несправні електроприлади та техніка потребують спеціальної утилізації. Тому, не несіть все це на сміттєві майданчики та не викидайте у контейнери. Це не пластик і не тверді побутові відходи. Нагадуємо, що у нас, на вул. Жовківська, 18, діє пункт прийому великогабаритних відходів, будівельного сміття, старої техніки та ін. Тому, позбутися несправної техніки можна цивілізовано», – повідомили у ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Здати несправні прилади можна щодня з 08:30 до 17:15, у п’ятницю – до 16:00.

Нагадаємо, що у Львові продовжать роботу мобільні пункти збору відпрацьованих ламп, термометрів та батарейок. Відпрацьовані прилади приймаються на безкоштовній основі лише від жителів Львова, смт. Рудне, смт. Брюховичі та м. Винники.

____________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *