На Львівщині продовжують діяти погодинні відключення електроенергії. Графік

НЕК «Укренерго» встановив ліміт споживання для Львівщини від 451 мегават мінімально вночі до 535 мегават – удень

Сьогодні, 2 лютого, на Львівщині продовжать діяти графіки погодинних відключень світла. НЕК «Укренерго» встановив ліміт споживання для Львівщини від 451 мегават мінімально вночі до 535 мегават – удень. Цей ліміт покриває близько половини від потреб споживачів.

Джерело: «Львівобленерго»

У випадку перевищення лімітів можливе впровадження аварійних відключень за вказівкою НЕК «Укренерго». Ліміт для кожної області визначає НЕК «Укренерго» у випадку, коли потреби споживачів є більшими, ніж можливості виробляти та доставляти електроенергію. Енергетичні об'єкти неодноразово постраждали внаслідок обстрілів російських окупантів і не можуть працювати у режимі, який був до війни. 

Читайте також: Який ліміт споживання електроенергії на Львівщині і що буде, якщо його не дотриматися   

Дізнатися, до якої групи належить ваш будинок, можна на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла».  Також дізнатись групу та графік відключень можна у чат-ботах «Львівобленерго» у Viber і Telegram. Інформація щодо фактичної відсутності електроенергії доступна у розділі «Немає світла». Приєднатись до чат-ботів можна тут.

Нагадаємо, що  «Львівобленерго» радить звіряти групу відключень, до якої належить будинок, із реальними вимкненнями електроенергії. Може бути помилка у самому списку від обленерго, тому його потрібно спершу перевірити на практиці. Повну версію матеріалу про те, як розібратися з графіками вимкнення електроенергії; чому її почали відключати на довший час; через що вмикають світло із запізненням та як споживачі можуть допомогти цього уникнути; чому в одній половині будинку є світло, а в другій нема, можна переглянути за посиланням.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *